O blogu

Witamy na blogu transport-kontra-podatki.pl.

Nie jest to pierwszy blog naszej Kancelarii. Te, które prowadziliśmy wcześniej, okazały się być zbyt ogólne. Stanowiły zbiór ciekawych informacji dla podatników oraz przedsiębiorców działających w różnych branżach.

Po pewnym czasie doszliśmy do wniosku, że blog powinien jednak odzwierciedlać nasze podstawowe zainteresowania, i oczywiście naszą specjalizację. A jest nią wspieranie przedsiębiorców działających w branży transportowej. Równocześnie jednak zauważyliśmy, że prawo transportowe to nie tylko prawo przewozowe czy konwencja CMR. To także szereg kwestii mniej lub bardziej związanej z podatkami. Wiemy, że często poszukujecie szczegółowych informacji i z tej dziedziny. Z tego względu będziemy starali się poruszać na blogu tematy związane zarówno z szeroko rozumianym prawem transportowym, jak i z podatkami w transporcie.

Jednocześnie wskazujemy, iż zamieszczone na blogu treści mają charakter wyłącznie edukacyjny i dotyczą stanu prawnego z dnia wpisu. Jako Autorzy nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wyrządzone zastosowaniem lub brakiem zastosowania się do zawartych w nim treści.

Serdecznie zapraszamy!